Папа Бенедикт XVI сьогодні піде

Папа РимськийВосьмирічний понтифікат Папи Римського Бенедикта XVI завершиться сьогодні. Цього ж дня о 20:00 за європейським часом (21:00 за Києвом) у Ватикані буде оголошений режим вакантного престолу.

В останній день свого понтифікату Бенедикт XVI особисто зустрінеться в Апостольському палаці з кожним із прибулих до Рима кардиналів. Це буде його останній публічний акт на папському престолі. Увечері він залишить Ватикан і гелікоптером вирушить до резиденції Кастель-Гандольфо.

Останніьою появою Папи на публіці, який після зречення отримає титул почесного понтифіка і збереже своє папське ім’я, стане…

Повний текст

У Німеччині можуть знести найдовшу ділянку Берлінської стіни

Берлінська стінаСтолиця Німеччини позбудеться найдовшої з ділянок Берлінської стіни, розташованої в районі Фрідріхсхайн.

Про рішення ліквідувати окремі блоки заявив у понеділок, 25 лютого, глава району Франц Шульц. Їх встановлять поблизу: на березі Шпреє паралельно тій частині стіни, звідки їх заберуть.

За словами влади, ці заходи потрібні для того, щоб забезпечити вільний прохід городян із вулиці Мюленштрассе, уздовж якої йде Берлінська стіна, до парку на річці Шпреє.

Крім того, навесні 2013 року в цьому районі почнеться будівництво…

Повний текст

Туристи назвали найкращий у світі пляж

Пляж Rabbit Beach на Rabbit-Beachострові Лампедуза біля Сицилії названо найкращим на планеті за версією користувачів міжнародного туристичного порталу TripAdvisor, які взяли участь у складанні рейтингу найкращих пляжів Travelers Choice Beaches за поточний рік.

Всього користувачі туристичного ресурсу обирали з 276 пляжів країн Африки, Азії, островів Карибського регіону, Центральної Америки, Європи, Близького Сходу, США та інших регіонів.

«До першої десятки найкращих пляжів світу, окрім «Реббіт», увійшли…

Повний текст

Про Брюса Лі знімуть новий фільм

Після того, як Brus-Liкінематографісти приділили багато уваги долі Іп Мана, настав час розповісти про його знаменитого учня Брюса Лі.

За картину під назвою «Народження дракона» (Birth of the Dragon) беруться компанії QED International і Groundswell Productions.

Сценарій напишуть автори «Ніксона» і «Алі» Крістофер Вілкінсон і Стівен Дж.Рівел, повідомляє Кінопоиск.

В якості опорної точки для сюжету буде узято…

Повний текст

Жінки вибрали найкращі цитати для флірту

Жінки вибрали найкращі Flirt-2-2цитати для флірту з фільмів. Відповідне соціологічне опитування провів сайт знайомств Badoo.com.

Результати дослідження, в якому взяли участь жителі США, Великобританії, Канади, Австралії та Нової Зеландії, наводить Reuters.

Жінки, які брали участь в опитуванні, віддали перше місце фразі, сказаній героїнею Одрі Хепберн у фільмі «Шарада» 1963 року: «Знаєте, я не кусаюся… Доти, доки мене про це не попросять»…

На другому місці — цитата з картини…

Повний текст

Захистити зір від монітора допоможе мед

Комп’ютерний дисплей Med-ochiсприяє послабленню зору. Але захистити свої очі від впливу негативних випромінювань монітора, як з’ясували вчені, допоможе мед. До складу меду входять речовини, які здатні захистити та зміцнити сітківку ока.

Вчені радять: тим, хто багато працює за комп’ютером, з самого ранку…

 

Повний текст

Вчені довели, що у птахів є молоко

Теорія про те, що пташиного Ptax-grudastyiмолока не існує, нещодавно була спростована. За даними вчених, такі птахи як фламінго, голуби, клест і деякі пінгвіни годують своїх дитинчат саме молоком. Інша річ, що воно не схоже на звичайне молоко, за консистенцією воно більше нагадує сир. Воно є дуже рідкісним і дорогим продуктом.

Легенди свідчать, що таким молоком райські птахи годували своїх пташенят. А дівчата, щоб позбутися докучливих коханих, відправляли їх на пошуки того самого молока. Відправляючись у посушливу пустелю, вони помирали від спраги…

Повний текст

Ptaho-korovo-lud

Крапля води може освітити цілий будинок

Група учених розробила нову технологію, яка14 здатна запалити шість світлодіодних ламп за допомогою енергії, що знаходиться в краплі води. Цього вистачає для освітлення невеликого будинку або квартири.

Керівник групи розробників професор Пак Хьок Кю пояснив суть нової технології.


Повний текст

Фаст-фуд можна порівняти по дії на печінку з гепатитом

13Регулярне харчування у фаст-фудах чинить на печінку вплив, подібний до дії гепатиту.

Таку заяву зробив доктор Дрю Ордон, який веде популярне в США шоу «Лікарі».

Чоловік назвав нанебезпечніші продукти для нашої печінки.

Повний текст

В Одесі відбулося весілля тигрів

Зворушлива історія знайомства Тайгера і12 Тайги закінчилась хепі-ендом — тигри одружились.

Усі учасники незвичайних весільних урочистостей скуштували святковий торт: молодята — з м’ясної нарізки, гості свята — традиційний солодкий.

Церемонія була дуже цікавою.

Повний текст