Київ б’є історичні рекорди температури

У Києві з 27 квітня щодня б’ються історичні рекорди середньодобової та максимальної температури повітря для кінця квітня.

Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія МНС України.

«У неділю температура вночі не опустилась нижче 17,7 градуса, що аж на 3 градуса вище попередньої найтеплішої
ночі, яка була у 1957 році», — йдеться у повідомленні.

На 15 годину дня температура піднялась до 29,4 градуса і перевищила попередній рекорд 2009 року на 2,2 градуса.

«Зважаючи на прогнози Українського гідрометцентру, у найближчі дні перевищення температурних рекордів в Україні продовжиться, що є черговим свідченням глобального потепління«, — прокоментував ситуацію Директор ЦГО Олександр Косовець.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/kiiiv_be__istorichni_rekordi_1724075

Алея сакур у київському парку Кіото потрапила у Книгу рекордів

Алея сакур у київському парку Кіото, 987,45 м завдовжки, занесена у Книгу рекордів України.

Про це повідомляється на офіційному сайті Київської міської держадміністрації.

«У відновленому парку на знак дружби між Києвом і культурною столицею Японії — Кіото — вперше розцвіли дерева сакур. За цих півроку парк Кіото став улюбленим місцем відпочинку жителів Деснянського району, зокрема, житлового масиву Лісовий», — відзначив на церемонії фіксації рекорду найдовшої алеї сакур перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.

Він відзначив, що парк багато років знаходився у занедбаному стані. «Олександр Попов (голова КМДА — Ред.) вирішив відродити парк Кіото. У досить короткі терміни, завдяки злагодженій роботі співробітників районної держадміністрації, «Київзеленбуду» та інших профільних фахівців нам удалося створити справжню японську оазу», — додав О.Мазурчак.

Зараз сакурова алея у парку Кіото налічує більш як 360 дерев, це голландські саджанці, подаровані Києву японською компанією.

За словами О.Мазурчака, висадка алеї сакур — перший етап у процесі оновлення парку. У подальших планах — благоустрій території, заміна лавок, створення японських садів і ландшафтних куточків.

У цілому цього року міська влада планує реконструювати 130 парків і скверів.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/aleya_sakur_u_kiiivskomu_parku_kioto_potrapila_u_knigu_rekordiv_ukraiini_1724045

Влада обіцяє 2 мільйони за інформацію про дніпропетровських терористів

Влада Дніпропетровської області гарантує два мільйони гривень винагороди за інформацію, що допоможе розслідувати теракт у Дніпропетровську.
Про це заявив Президент України Віктор Янукович у Дніпропетровську, де під його керівництвом завершилося засідання координаційного штабу з безпеки.
«Зараз прийнято рішення, і про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Вілкул і голова облради (Євген Удод – авт.), про те, що місцева влада прийняла рішення про винагороду в 2 мільйони гривень, яка буде надана і допоможе слідству в розкритті цього злочину», — зазначив В.Янукович.
Він додав, що коло версій теракту звужується, і на сьогодні слідство вже просунулося за деякими напрямками. Президент відзначив, що до оперативної групи з розслідування вибухів залучено кращих фахівців, які співпрацюють зі своїми закордонними колегами.
Як повідомляв УКРІНФОРМ, 27 квітня у Дніпропетровську прогриміла серія вибухів, у результаті яких 29 осіб зазнали травм, 9 з них — діти. За фактом вибухів порушено кримінальну справу за статтею 258 ККУ (терористичний акт).
Людмила Блик, ДНІПРОПЕТРОВСЬК. 28 квітня 2012 року.
http://www.ukrinform.ua/ukr/news/vlada_obitsyae__2_milyoni_za_informatsiyu_pro_dnipropetrovskih_teroristiv_1723919

СБУ просить у громадян допомоги в розшуку організаторів теракту

Служба безпеки України просить у громадян допомоги в розшуку злочинців, які вчинили чотири теракти у Дніпропетровську.
«Громадян, які володіють будь-якою інформацією щодо обставин вибухів та осіб, причетних до скоєння злочину, просимо повідомити УСБУ у Дніпропетровській області за телефонами «гарячої лінії»: (056)-744-85-19, (056)-791-93-78, органи міліції — 102 або у інший спосіб», — йдеться у повідомленні прес-центру СБУ, переданому УКРІНФОРМу.
Спецслужба запевняє, що гарантує конфіденційність.
Як повідомляло агентство, 27 квітня у Дніпропетровську пролунало чотири вибухи, внаслідок яких постраждало 29 осіб.
Слідчими СБУ розслідується кримінальна справа, порушена прокуратурою Дніпропетровської області за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/sbu_prosit_u_gromadyan_dopomogi_v_rozshuku_organizatoriv_teraktu_1723819

У Києві не заборонено проведення масових заходів

У Києві не заборонено проводити масові заходи у святкові дні.
Про це кореспондентові УКРІНФОРМу повідомили у Відділі зв’язків з громадськістю (ВЗГ) ГУ МВС України у м.Києві.
«Заборони на проведення масових акцій, як у Дніпропетровську, у столиці немає», — сказав агентству заступник начальника ВЗГ Володимир Дмитренко.
За його словами, ряд організацій планують провести свої зібрання 1 травня і уже подали відповідні заявки.
Представник столичної міліції зазначив, що охорона громадського порядку у святкові дні забезпечуватиметься у рамках посиленого режиму несення служби, на який перейшли правоохоронці з огляду на теракт у Дніпропетровську.
«Кількість патрулів та їх розстановка не міняються, але міліція активніше проводитиме цільові оперативні заходи», — уточнив Дмитренко.
Він пояснив, що особовий склад орієнтований, зокрема, на виявлення підозрілих предметів, особливо у громадських місцях, осіб, які «крутяться біля урн» тощо.
«У свою чергу ми просимо громадян бути пильними і негайно повідомляти про предмети чи людей, які викликають підозру», — заявив Дмитренко.
Як повідомляло агентство, у Дніпропетровську у зв’язку з вибухами тимчасово заборонено проведення усіх масових заходів з 27 квітня по 2 травня.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/u_kie_vi_ne_zaboroneno_provedennya_masovih_zahodiv_1723848

Discovery Channel покаже фільм про євроарени України

Discovery Networks у Центральній і Східній Європі, на Близькому Сході і в Африці (CEEMEA) покаже програму про підготовку України до Євро-2012. Підрозділ медіакомпанії Discovery Communications розробив креативну маркетингову кампанію до чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Про це повідомляє прес-служба каналу, передає Інформаційний центр «Україна 2012».

«Мета кампанії — утримати глядачів Discovery Channel біля екранів у дні європейської футбольної першості, пропонуючи їм хіти каналу до, після і між футбольними матчами. Discovery Channel вибрав стратегію — не «замість футболу«, а «разом з футболом«, — говориться у повідомленні.

До участі у промокампанії червневого ефіру Discovery Channel запросили одного з тренерів української збірної Юрія Калітвінцева, який візьме участь в зйомках проморолика та інших маркетингових, PR активностях каналу.

Discovery Channel також покаже програму, зняту в Україні і Польщі «Спортивні арени Євро-2012«. Глядачі побачать, яку роботу довелося виконати будівельникам, дизайнерам, інженерам і іншим фахівцям.

Крім того, в ефірі телеканалу пройде масштабний конкурс, переможець якого зможе виграти поїздку до Франції — саме у цій країні проходить наступний чемпіонат Європи у 2016 році.

У Центральній і Східній Європі, на Близькому Сході і в Африці віщають 10 каналів з портфоліо Discovery, які транслюють свої програми 17 мовами і охоплюють 141 мільйон підписчиків з 105 країн.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/1723798

Українці виявилися більш креативними у роботі, ніж росіяни — дослідження

Понад 60% українців вважають свою роботу креативною, тоді як менше половини росіян змогли відповісти на запитання про креативність своєї роботи ствердно.

Про це свідчать результати дослідження міжнародного кадрового порталу hh.ua, повідомляє korrespondent.net.

Так, пояснили кадровики, на запитання “Чи вважаєте Ви свою роботу креативною?» ствердно відповіли 61% опитаних. Характерно, що у Росії, наприклад, за даними аналогічного дослідження, цей показник становить 47%.

Найбільш креат ивна робота у жителів Харківської (71%), Рівненської (67%), Одеської (62%), Київської областей (61%), а також у жителів столиці (62%) і АР Крим (68%).

Фахівці з’ясували, що для отримання креативних ідей респонденти «використовують» мозковий штурм і логічні роздуми, але досить часто просто чекають «осяяння».

Водночас, на думку респондентів, для того, щоб бути успішним творчим працівником, необхідно мати гнучкість мислення (56%), винахідливість (44%), талант (35%) і високий рівень внутрішньої мотивації (32%) і непогано при цьому мати високий рівень компетенцій і освіти (23%).

Дослідження hh.ua також показало, що більшість опитаних до креативних завдань керівництва ставляться з радістю (47%) або нейтрально (30%), але іноді (у 6% випадків) нові завдання можуть дуже налякати.

У свою чергу найбільш популярними видами заохочення від керівництва за «креатив» є словесні похвали (43%), іноді премії (12%), рідко підвищення заробітної плати (7%) і ще рідше підвищення по службі (4%).
Креативна робота понад чверті респондентів (27%) так і залишається без позитивної оцінки.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/1723786

Інтернет врятує від старечого недоумства

Інтернет може стати панацеєю від старечого недоумства і раннього старіння, виявили учені із США.

Як інформує сайт likar.info, дослідники з Каліфорнійського університету провели експеримент за участю літніх людей, яких розділили на дві групи. Протягом місяця одна група учасників мала читати книги, а друга — освоювати віртуальний простір. В ході експерименту лікарі спостерігали за добровольцями і знімали показники електроенцефалограм.

Виявлено, що робота в інтернеті стимулює роботу ділянок мозку, які відповідають за пам’ять, мову, зір, уяву, краще, ніж читання книг. Активізація роботи мозку уповільнює негативні процеси, що пов’язані із старінням.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/1723787

Всі професії важливі, однак панночки звертають підвищену увагу тільки на деякі з них

Не секрет, що жінка, познайомившись з чоловіком, намагається дізнатися про нього якомога більше. Деякі його особливості відразу чітко дають жінці уявлення про нього. Серед таких особливостей — професія чоловіка. Щоправда, жінки досі не можуть позбутися застарілих стереотипів щодо того, чим займаються чоловіки. На жаль, з цим важко щось зробити. Але знаючи такий нюанс, можна під час побачення або підкреслити свою професію, або ретельно її приховати.

Найкращі професії чолов іка в розумінні жінки:
Вчитель — чоловік, який уміє навчати, не може не бути розумним, освіченим, терплячим, здатним зрозуміти іншу людину. До того ж влітку в нього велика відпустка, що важливо для сімейного життя.

Зубний лікар: жінка може сприймати побачення з таким чоловіком як відвідання дантиста без мерзенного дзижчання бормашини. Разом з тим, більшість чоловіків-стоматологів ведуть спокійне, розмірене життя — не те що хірурги і травматологи, яким часто доводиться зриватися вночі або у вихідні на операцію. До того ж зубний лікар через постійний страх пацієнтів просто змушений виробляти в собі терплячість і виваженість. Хіба це може не сподобатися жінці?

Письменник-прозаїк — творча, експресивна і влюблива особистість, чоловік цієї професії дуже чутливий і допитливий. Крім того, він довго пропадає в кабінеті над своїми романами, залишаючи жінці багато часу, щоб зайнятися собою.

Інженер, як правило, добре підкований у математиці і точних науках, такий чоловік зазвичай відповідальний, розумний і відданий своїй справі. Щоправда, у нього бувають божевільні дні здачі об’єкта або якогось технічного проекту, але це рано чи пізно проходить…

Лікар-психіатр — це добра людина, яка має гарну інтуїцію. Ну а про почуття він взагалі говорить професійно.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/vsi_profesiii_vaglivi_odnak_pannochki_zvertayut_pidvishchenu_uvagu_tilki_na_deyaki_z_nih_1723797

Samsung випередив Nokia із продажів мобільників

Згідно з опублікованими даними продажів за перший квартал цього року, південнокорейська корпорація Samsung вперше оспорила лідерство свого фінського конкурента Nokia, продавши чверть усіх стільникових телефонів у світі за звітний період, повідомляє Бі-Бі-Сі.

На думку аналітиків, успіх серії смартфонів Galaxy став причиною того, що корейська компанія продала 93,5 млн. апаратів, що майже на 13 млн. більше, ніж у займаючого перший рядок упродовж 14 років гіганта з Фінляндії.

Віце-президент Samsung Роберт Лі висловив упевненість, що мобільний сектор компанії зростатиме за рахунок нової моделі, продажі якої мають розпочатися в травні. Прибуток південнокорейської корпорації через зростаючий попит на смартфони за той же період зріс на 81% у порівнянні з останніми трьома місяцями 2011 року. Експерти вважають, що посилення конкуренції на ринку мобільників може змусити виробників уже найближчим часом знизити ціни на свої пристрої.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/samsung_viperediv_nokia_iz_prodagiv_mobilnikiv_1723806