Алла Пугачова виділила кошти на будівництво пам’ятника автору її хітів із Луганська

ЛУГАНСЬК, 27 листопада. /УКРІНФОРМ/. Фонд Алли Пугачової виділив кошти на будівництво пам’ятника уродженці Луганська, поетесі-пісеннику Тетяні Снєжиній, — передає УКРІНФОРМ із посиланням на міського голову Сергія Кравченка.

Пам’ятник планується встановити в сквері імені Молодої гвардії. Установка монумента обійдеться в 200 тис. дол. З клопотанням про створення меморіалу до А. Пугачової звернулася Міжрегіональна спілка письменників.

Тетяна Снєжина (справжнє прізвище — Печонкіна) за своє 23-річне життя написала понад 200 пісень. Одна з найвідоміших — «Позови меня с собой», яка стала хітом у репертуарі Алли Пугачової. Сумно, що Примадонна виконала її вже після трагічної загибелі поетеси.

Життя Тетяни Снєжиної обірвалося 21 серпня 1995 року в автомобільній катастрофі на трасі Барнаул-Новосибірськ. У мікроавтобусі «Ніссан», який зіткнувся з вантажним автомобілем «МАЗ», загинуло шість пасажирів. Серед них був і наречений молодої поетеси Сергій Бугаєв — директор молодіжного музичного об’єднання .

Спочатку Снєжина була похована в Новосибірську, пізніше її прах перенесли до Москви на Троєкурівське кладовище.

Поетеса посмертно ставала лауреатом премії «Пісня року» в 1997, 1998, 1999 і 2008 роках. Існує винагорода імені Тетяни Снєжиної — «Срібна сніжинка».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*